Vyberte stránku

Naše služby

Využijte naší dokonalé znalosti personalistiky. Pomůžeme vám najít práci nebo zaměstnance.

Zprostředkování práce

Nabízíme vám zprostředkování práce po celé České republice. Zprostředkujeme pro vás všecho potřebné včetně ubytování a dopravy do práce zdarma. Máte zkušenosti na pozici skladníka ve skladu elektroniky nebo textilu? Myslí vám to, jste otevření možnostem a zvládnete zodpovědnost na místě skladového operátora? Baví vás práce s kovem? Hledáme tedy právě vás. Jste manželský pár a nevadí vám se přestěhovat kvůli praci do jiného města? Využijte našich komplexních služeb ve zprostředkování práce. Můžeme vám nabídnout i týdenní zálohy či docházkové benefity po zapracování. Začněte novou životní etapu.

Sháníte nové zaměstnance, třeba i na obtížné pozice? Potřebujete poradit v oblasti náboru zaměstnanců? Obraťte se na naši pracovní agenturu. I přesto, že jsme menší společností, tak máme skvělé znalosti a zkušenosti v oboru. Umíme vybrat velice kvalitní stálé zaměstnance. Veškerý personální servis pro firmy je u nás diskrétní službou, která vám umožní najít ty pravé fachmany pro vaše logistické centrum, skladové hospodářství či výrobní linku.

Nábor zaměstnanců

Personální leasing

Najdeme vám pracovníky pro plánovaný krátkodobý i dlouhodobý projekt – využijme personálního leasingu. Krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem agenturních pracovníků je  výhodný pro jakoukoliv firmu. Naše agentura pro vás zajistí průběh pracovního procesu bez nutnosti přijetí zaměstnanců na plný úvazek. Všechny náklady spojené s pracovním poměrem platí pracovní agentura.